Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A ( Apple Türkiye Garantili ) (KKAPPLEIPN2TR)

Marka : Apple
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺1.349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.299,00(KDV Dahil)
₺433,00 'den başlayan taksitlerle

  • Her kulağa uygun tasarım
  • H1 çip
  • Hep açık “Hey Siri” özelliği
  • 5 saate kadar dinleme süresi (tek şarjla)1
  • 24 saatten fazla dinleme süresi (Şarj Kutusu ile)2
  • Standart Şarj Kutusu

:

Daha uzun konuşma süresi, sesle Siri aktivasyonu ve kablosuz şarj kutusu. AirPods ile eşi benzeri olmayan bir kablosuz kulaklık deneyimine hazır olun. Kutusundan çıkarır çıkarmaz istediğiniz aygıtla kullanmaya başlayın. Kulağınıza takın, anında bağlanın ve yüksek kaliteli, zengin bir ses deneyimi yaşayın. Sanki sihirli, değil mi?

Kablosuz. Sorunsuz.

 

Sadece bir dokunuşunuzla, AirPods otomatik olarak açılıyor ve her zaman bağlı kalıyor.1 Kullanımı da çok kolay. Kulağınıza takılı olduğunu anlıyor ve kulağınızdan çıkardığınızda müziği duraklatıyor. İster iPhone’unuzdan ister Apple Watch, iPad veya Mac’inizden bir şeyler dinliyor olun, AirPods deneyiminiz her zaman olağanüstü.

 

 

Siri. Sağ kolunuz.

Gücüne kulak verin.

 

Gücünü tümüyle yeni Apple H1 kulaklık çipinden alan AirPods, aygıtlarınızla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor3 ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor.4 H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor.5 Kısacası şimdi oyunlar, müzikler veya podcast’ler daha yüksek bir ses kalitesine kavuşuyor.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? iPhone’unuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek yok. Siri’yi etkinleştirmek için “Hey Siri” diye seslenmeniz yeterli. Üstelik Mesajları Seslendir özelliğiyle, Siri gelen mesajları otomatik olarak okuyabiliyor. Kimlerden gelen mesajları dinlemek istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ve siz telefon görüşmesi yaparken veya şarkı paylaşırken Siri araya girmiyor.2

 

 

Ne zaman dinlediğinizi bilir.

 

Optik sensörler ve hareket
ivmeölçerleri birlikte çalışarak
ses deneyimini otomatik olarak
kontrol ediyor, telefon
görüşmeleri ve Siri erişimi için mikrofonları etkinleştiriyor ve AirPods’un kulağınıza taktığınız
an çalışabilmesini sağlıyor.Dilerseniz AirPods’un tekini, dilerseniz ikisini birden kullanabiliyorsunuz.

Ve çift dokunma hareketiyle bir parça çalabiliyor veya sonrakine geçiş yapabiliyorsunuz.

 

 

Ne zaman konuştuğunuzu bilir.

 

Konuşmayı algılayan ivmeölçer, hüzmeleme teknolojisine sahip bir çift mikrofonla birlikte çalışarak dışarıdaki gürültüleri filtreliyor ve sadece sizin sesinize odaklanıyor.

 

 

24 saatlik pil ömrünün gücü.

 

AirPods, pil ömrü konusunda da kendi alanında rakipsiz.6 Tek bir şarjla 5 saat dinleme
süresi7 ve şimdi 3 saate kadar da konuşma süresi8 sunuyor. Üstelik AirPods’unuzu birçok kez şarj ederek toplam 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi sağlayan şarj kutusu sayesinde asla yarı yolda kalmıyorsunuz.9 Kulaklığınızı hemen şarj etmeniz mi gerekiyor? Kutusunda 15 dakika şarj ederek 3 saate kadar dinleme süresi10 veya 2 saate kadar konuşma süresi11 elde edebiliyorsunuz. Pil durumunu kontrol etmek içinse AirPods’u iPhone’unuza yaklaştırmanız veya Siri’ye “AirPods’umun şarjı ne durumda?” diye sormanız yeterli.

 

 

 

 

 

Etiketler
Apple, Apple AirPods, Apple AirPods 2.Nesil, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Apple, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TUA Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Apple, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Apple, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth MV7N2TUA Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Apple, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Bluetooth Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Apple, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık MV7N2TUA Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Apple, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Apple Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Apple Türkiye Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Apple Garantili, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Türkiye, Apple AirPods 2.Nesil Kulaklık Türkiye Garantili,