Ride 4 Sony Ps5 Oyun (KKPS5RIDE4)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺370,00(KDV Dahil)
₺123,33 'den başlayan taksitlerle

Ride 4 Sony Ps5 Oyun

İlk piyasaya sürülme tarihi: 5 Ekim 2020 ÖÖ 7:00 GMT+3

GeliştiriciMilestone

YayıncıMilestone

Platformlar: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 5, Xbox One

Türler: Yarış Oyunu, Simülasyon Oyunu

:

Bir motosiklet tutkununun yaşayabileceği en iyi oyun deneyimine hazır mısın?

RIDE 4, yüzlerce motosiklet, düzinelerce pist ve bambaşka bir gerçekçilik boyutuyla rekabetçi ruhunu harekete geçirecek.
Resmi lisanslı yüzlerce motosiklet arasından seçim yap ve dünyanın dört bir köşesindeki inanılmaz detaylarla, dikkatle tasarlanmış düzinelerce pistte sürüş yap! Her varlık, CAD verilerinden başlayarak ve en ince detayı vererek sana en iyi iki tekerlekli yarış deneyimini yaşatmak için lazer ve 3B tarama kullanılarak oluşturulmuştur.
Senin kararlarınla etkileşim hâlinde olan olağanüstü ve dinamik bir maceraya atıl ve bölgesel etkinliklerden profesyonel liglere kadar başarıya uzanan yollardan birini seç. Zorlu yarışlar, yetenek testleri, pist günleri ve büyük etkinlik serileri ile sürüş becerilerini göster. En ünlü üreticiler için resmi bir test edici bile olabilirsin!
Makine öğrenimine dayalı, devrim niteliğindeki nöral Yapay Zeka sistemimiz olan A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent) ile tanış. Daha hızlı, daha akıllı ve daha isabetli sürücülere karşı yarış ve her zamankinden
insan olan bir Yapay Zeka ile rekabet et!