Konsol Klübü nedir kimdir ? Mağazanız var mı ? Nerede ?
Konsol Kulübü ; konsol ve oyun ile ilgili herşeyi bir arada bulup bilgi alıp, fikir edinip, online oynayabileceğiniz arkadaşlarla tanışabileceğiniz ve en önemlisi tüm bunların yanında oyun ve konsol ihtiyaçlarınız en uygun şekilde satın alabileceğiniz bir mağazadır.
Sadece oyun satmıyoruz ; oynuyoruz ve kaydediyor.Güncel oyunlarla ilgili videolar hazırlıyoruz ve sizin için yeni çıkan ve öndecen çıkıp merak uyandıran oyunların oynanış videolarını kaydediyoruz.


Oyunu oyuncudan alıp,maksimum kalite ve maksimum oyun zevkini en uygun şartlarda almanız için kurduk.Öncelikli amacımız herkesin istediği oyuna , konsola ve aksesuara ulaşıp özgürce oyun oynamasını sağlamak.Bu amaca yönelik alanında uzman olarak işe koyulma kararı aldık.

Ben ; Fatih Turan ( namı diğer Fateeh33) olarak 2007 den beri profesyönel olarak "Konsol ve Oyun" kategorilerinde Kadıköy de başladığımız sektöre 2014 da Şirinevler de açtığımız Konsol Kulübü müzle devam ediyoruz.

Mağazamız 01.07.2014 tarihinden beri Şirinevler de faaliyet göstermektedir. 

2018 Nisan ayına Beylikdüzü mağazamızı açmış bulunmaktayız.

Konsol kulübü olarak öncelikli amacımız satış-ticaret değildir.Eğer önceden hakkımızda birşeyler okuduysanız bileceğiniz gibi ben kendim de oyuncu olduğum için memnuniyetin ve desteğin ne ve nasıl olması gerektiğini iyi bildiğimi için müşteri memnuniyeti sözde değil , faaliyetle ve gözle görülür şekilde 1. Amacımız olacaktır !

Bizim müşteri portföyümüzde gerçek oyuncular olacaktır öncelikle.Nacizane düşüncem : insanlar oyunlar için ciddi masraflar ediyor ve karşılığını tam olarak almak istiyor.ve bunu yaparken satıcının sadece para kazanma amaçlı davranışları müşteriyi soğutuyor.İşte tam bizim farkımız bu kademede devreye giriyor.Biz kulübümüz olarak hepimiz oyuncuyuz.yeri gelecek akşam Xbox live dan Psn network den beraber oyun oynayacağız, twitch den yayın yapacağız, youtube a daha kimseur gelmeyen oyun/ konsol ları temin edip gameplay video ları yayınlayacağız.


Kısa zamanda forum ve oyun inceleme ve gameplay lerini yayınlarımız,aynı zamanda box-opening videolarımız Youtube kanalımızda aktif şekilde güncellenmektedir.Takip edebilirsiniz.

ve Sürpriz hediyeler , haftalık çekilişler ile takipçilerimize dağıtılmaktadır.Bazen ps4-xbox vs bir platformu için oyun,bazen ise oyunlara özel hediye bazende bi oyun figürü.
Bizi takip etmeye devam edin 

kısa zamanda görüşmek üzere .Herkese iyi oyunlar 

Unutmadan desteğiniz için teşekkürler.Paylaşırsanız sayfayı sürpriz hediye ve figürler kazanacağınızdan şüpheniz olmasın :)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR