Death Stranding Director's Cut Sony Ps5 Oyun (KKPS5DSDC)

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺440,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺410,00(KDV Dahil)
₺136,67 'den başlayan taksitlerle
:

PlayStation®5 için çıkan bu nihai Death Stranding deneyiminde dağılmış bir toplumu bir araya getirin.

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima'dan çığır açacak bir tecrübe geliyor. Şimdi bu nihai DIRECTOR’S CUT sürümüyle PS5 için genişletildi ve güçlendirildi.

Gelecekte, Ölüm Kıyısı olarak bilinen gizemli bir fenomen, ölüler ve yaşayanlar dünyası arasında bir kapı açtı. Bunun sonucunda, ıssız bir toplumun parçalara ayrıldığı dünyada diğer taraftan gelen biçimsiz yaratıklar kol gezmeye başladı.

Sam Bridges olarak görevin, yıkıma uğramış bir Amerika'da hayatta kalan son kişileri birbirine bağlayarak insanlığa umut vermek.

Parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirebilir misiniz?

Bu nihai DEATH STRANDING tecrübesinde gelişmiş dövüş, daha fazla karakter eylemi ve özel oyuncu mücadeleleri* için getirilen rekabetçi bir derece sistemiyle Sam Bridges'ın karşılaştığı zorluklarla yüzleşin.

Geniş bir alandaki yeni görevler aracılığıyla genişletilmiş bir hikâyeyi deneyimleyin. Ek silahlardan ve araçlardan yararlanın, yeni düşman türleriyle mücadele edin ve ekstra görevler ile mini oyunlar içeren Poligon ve Yarış Pisti gibi yeni yerleri keşfedin.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bağlantı kurun.* Kendi dünyanızdaki ve başkalarının dünyasındaki yapıları yeniden inşa etmek için değerli kaynaklar bağışlayın ve katkılarını ödüllendirmek için, dünyanızda beliren oyuncu yapılarını desteklemek için beğeni atın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR