Gran Turismo Sport Sony PlayStation Hits Ps4 Oyun (KKPS4GTS)

Marka : Diğer
Fiyat : ₺170,00(KDV Dahil)
₺56,67 'den başlayan taksitlerle
:

Günümüzün en iyi resim teknolojilerine uyumlu bir şekilde 4K, 60fps, HDR ve Wide Color desteği sunuyor. Kablo çıkışına HDR TV sinyal formatları desteğinin verilmesinin yanı sıra, özellikle True HDR ve Wide Color sürecini ilk etaptaki görüntüleme işleminden son çıkışa kadar sürdürecek bir True HDR iş akışı da kuruldu. Geliştirme aşaması aslında bir HDR Wide Color kayıt cihazının Sony Corporation ile iş birliği içerisinde geliştirilmesiyle başladı.
Sonuç olarak, kablo çıkışının HDR TV’ler ile uyumlu olmasının yanı sıra, oluşturulan görüntü daha önce görülmemiş bir gerçeklik seviyesine ulaşıyor, hatta sıradan bir TV’de gösterilse bile.

Bir otomobilin içi çok farklı seslerle doludur, örneğin motor sesleri, şanzıman gürültüsü, egzoz sesi, yol gürültüsü, rüzgâr sesi ve dahası. Gran Turismo Sport’ta, insanın işitsel teşhislerinin ardındaki işleyişi bile göz önünde bulunduran ‘en uygun sesi’ yeniden yaratmak için sadece gerçek dünyadaki otomobilleri uygun ortamlarda sınama testine koyup kayıt almakla kalmadık, aynı zamanda Sony Corp’un ses teknolojisi departmanı ile iş birliği içerisinde bir ses simülasyonu geliştirdik

.