MARVEL SPIDER-MAN MILES MORALES PS5 Oyunu (KKPS5MSMMM)

Marka : Sony
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,00(KDV Dahil)
₺109,67 'den başlayan taksitlerle

MARVEL SPIDER-MAN MILES MORALES PS5.

 

İlk piyasaya sürülme tarihi: 12 Kasım 2020.

GeliştiriciInsomniac Games.

YayıncıSony Interactive Entertainment.

ModTek oyunculu oyun.

Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 5.

Türler: Dövüş oyunu, Platform oyunu, Aksiyon-macera oyunu.

:

Mükemmel ol. Kendin ol.

Spider-Man olma yolunda olağanüstü ve patlayıcı güçlere kavuşan kahramanımız Miles Morales'in yükselişini deneyimleyin.

Marvel’in Spider-Man evrenindeki son macerasında genç Miles Morales, bir yandan yeni evine ayak uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker’ın izinden gitmeye çalışır.

Miles Morales’in yükselişi

Miles Morales, onu ustası Peter Parker’dan ayıran patlayıcı güçleri keşfeder. Eşsiz biyo-elektrikli ve zehirli patlama saldırılarının ve gizli kamuflaj gücünün yanı sıra muhteşem akrobatik hareketlerde, aletlerde ve becerilerde ustalaşın.

Bir güç savaşı

Marvel’in New York şehrini kontrol etmek için dolandırıcı bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında bir savaş çıktı. Savaşın kalbindeki yeni evinde Miles, bir kahraman olmanın bedelini öğrenmeli ve daha büyük bir iyilik için neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.

Yeni ve hayat dolu bir ev

Miles ile bir aidiyet duygusu ararken yeni, hayat dolu ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında gezinin. Kişisel hayatı ve suçla mücadelesi arasındaki çizgi inceldikçe Miles, kime güvenebileceğini ve gerçekten evde olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder.

 

Ancak şiddetli bir güç onun yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız, büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Marvel’in tüm New York şehrini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.