Sackboy A Big Adventure PS5 Oyunu (Türkçe Dublaj ve Altyazı) (KKPS5SACKBOY)

Marka : Sony
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
₺116,67 'den başlayan taksitlerle

Sackboy A Big Adventure PS5 Oyunu (Türkçe Dublaj ve Altyazı)

İlk piyasaya sürülme tarihi: 12 Kasım 2020

SeriLittleBigPlanet

GeliştiricilerSumo DigitalXDev

Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 5

YayıncılarSony Interactive Entertainment EuropeSony Interactive Entertainment

Türler: Macera Oyunu, Dövüş oyunu, Platform oyunu, Party

:

Sackboy A Big Adventure PS5 Oyunu (Türkçe Dublaj ve Altyazı)

İkonik PlayStation® kahramanı Sackboy, devasa, eğlenceli ve çılgınca bir 3D çok oyunculu platform macerasıyla nefes kesen aksiyona geri dönüyor. Yepyeni de bir tarzla!

İşte olanlar şu şekilde: 

Kötülük ustası Vex (aşağı yukarı kaos ve korkudan doğan, efsaneviye yakın bir varlık), Sackboy’un arkadaşlarını kaçırarak onları Altüst Eder’ini inşa etmeye zorluyor. 

En ölümcül ve şeytani şey olan bu cihaz, Sanatdünya’yı saf hayalgücü ve masum rüyalardan oluşan fantastik bir diyar olmaktan çıkarıp... Çorak ve kavruk bir kâbus diyarına çevirme peşinde. Tam bir canavar!

Fakat efsaneye göre, Sanatdünya’nın efsanevi koruyucuları olan Örgü Şövalyeler’in kadim birliğinden bahseden bir kehanet var. Yalnızca en cesur, korkusuz, mert ve evet, yürekli olanlar, kelimelerin neredeyse kifayetsiz kaldığı korku ve tehlike dolu bu zamana karşı yarışta günü kurtarabilir. Tehlike çok büyük.

Karla kaplı dağlardan yoğun ormanlık bölgelere, derin su altı diyarlarından uzay kolonilerine kadar uzanan mekânlarda yalnız başına veya en cesur arkadaşlarınla maceraya atıl.

 

Vex’i alt et. Sack Halkı’nı kurtar. Günü kurtar. Kaderini gerçekleştirme vakti geldi Sackboy. Yünlü bir maceraperest ve kahramandan sonra... Örgü Şövalye olma vakti.

 

Benzer Ürünler